Tingimused 

Üldine

1. Käeolevad Mirimart OÜ (edaspidi müüja) e-poe tingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi ostja või tarbija), kes kasutavad www.handicrafts.ee veebiaadressil olevat e-poodi (edaspidi e-pood), tellivad e-poest kaupa.

2. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab ostja, et ta on tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

3. Müüja tagab ostja andmete sh isikuandmete kaitsmise ja kasutamise. Müüjal on ostja nõusolekuta õigus töödelda andmeid (sh isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poe kasutamiseks.

4. Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda.

5. Müüjal on õigus e-poest tellitud kaup jätta üle andmata järgnevatel tingimustel:

- kaup on laost otsa saanud

- kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu

- kui ostja ei vasta müüja poolt kehtestatud tingimustele.

Kui müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võtab müüja ostjaga ühendust ning tagastab tasutud summa, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

Toodete eest tasumine

6. Pangalingi makseid haldab Maksekeskus AS, kes sõltuvalt riigist pakub erinevaid makselahendusi.

7. Kasutades pangalinki, vajuta pärast makse sooritamist kindlasti linki „Tagasi kaupmehe juurde“.  Sind suunatakse tagasi www.handicrafts.ee lehele.  Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.

Toodete kohaletoimetamine

8. Käesoleval hetkel saab Eestis valida Smartposti või Omniva pakiautomaadi teenuse vahel ning Omniva postkontori, Soomes Posti pakiautomaati või Posti postkontori teenust ning Lätis ja Leedus Omniva pakiautomaadi teenust.

9. Kohaletoitemetamise hind oleneb kauba suurusest ja arvutatakse automaatselt tellimuse vormistamisel.

Tellimuse täitmise tähtajad

10. Keskmine tellimuse täitmise tähtaeg valmistoodete puhul on 2-3 tööpäeva, tellimusel valmivate toodete puhul kuni 7 päeva, üksikutel juhtudel 14 päeva.

11. Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame sellest koheselt e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

Tagastamine

12. Kui toode või tooted Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus need tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamise kuupäevast. Tagastame Teile kauba maksumuse või vahetame soovi korral teise toote vastu.

13. Tagastamise transpordikulu kannab klient.

14. Raha tagastatakse kliendile 5 (viie) tööpäeva jooksul, alates tagastatud toote kättesaamisest.

15. Tagastatav toode peab olema kasutamata ja kahjustamata

16. Kui toode ei vasta tagastusnõuetele, ei kuulu see tagastamisele või ümbervahetamisele.

17. Toote tagastamise soov tuleb saata info@handicrafts.ee.  Kindlasti märkige tagastamise puhul pangakonto number, kuhu soovitakse tagastusraha kandmist.